Щіткотримач стартера 138201 CN 138201
- В наявності
- Код: CG 138201
328 ₴
295,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щіткотримач стартера ЩІТКОТРИМАЧ СТАРТЕРА 138201 CN

КОД ТОВАРУ
CG 138201

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
138201
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SBH0022 | BOSCH | F032138201 | PSH | 063000240016 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 138201 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Висота | 22,70 мм |
| Внутрішній діаметр. | 28,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 72,35 мм |
| Код товару | CG 138201 |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295,20 ₴



