Щітка стартера PSX163-1644 DE PL PSX163-164
- В наявності
- Код: AS PSX163-164
179 ₴
161,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка стартера ЩІТКА СТАРТЕРА PSX163-1644 DE PL

КОД ТОВАРУ
AS PSX163-164

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
PSX163-164
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Напруга |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| IKA | 017401 | MAGNETI | AMS0287 | WAI | PSX163164 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | PSX163164 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 11,60 мм |
| Код товару | AS PSX163-164 |
| Напруга | 12 В |
| Товщина | 7,00 мм |
| Ширина | 13,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161,10 ₴



