Бендикс стартера 233996 CN 233996
- В наявності
- Код: CG 233996
622 ₴
559,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 233996 CN

КОД ТОВАРУ
CG 233996

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
233996
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD3080 | BOSCH | F032233996 | VW | 020911023H |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 233996 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 11,20 мм |
| Довжина | 75,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 23,20 мм |
| Код товару | CG 233996 |
| Кільк. зубц. | 8 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559,80 ₴



