Бендикс стартера 234862 CZ 7234-0862
- В наявності
- Код: PR 7234-0862
270 ₴
243 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 234862 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7234-0862

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7234-0862
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0184 | BOSCH | F032234862 | CARGO | 234862 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 72340862 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 62,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 34,50 мм |
| Код товару | PR 7234-0862 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴



