Бендикс стартера 135400 TW 135400
- В наявності
- Код: CG 135400
983 ₴
884,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 135400 TW

КОД ТОВАРУ
CG 135400

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
135400
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032135400 | PSH | 060001640206 | WAI | 547016 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 135400 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 12,85 мм |
| Довжина | 36,70 мм |
| Зовнішній діаметр | 31,80 мм |
| Код товару | CG 135400 |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 884,70 ₴



