Шків ременя генератора ШКІВ РЕМЕНЯ 135944 CN 135944
- В наявності
- Код: CG 135944
317 ₴
285,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків ременя генератора ШКІВ РЕМЕНЯ 135944 CN

КОД ТОВАРУ
CG 135944

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
135944
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Глибина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість канавок |
|
|
| Ширина |
|
|
| Шківи |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | AP0005 | BOSCH | F032135944 | WAI | 2491343 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 135944 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Глибина | 15,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 64,10 мм |
| Код товару | CG 135944 |
| Кількість канавок | 1 |
| Ширина | 31,80 мм |
| Шківи | зі шківом ременя |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285,30 ₴



