Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР VW/SKODA/AUDI/SEAT 12- (1.8/2.0TSI) 1780-0136
- В наявності
- Код: PR 1780-0136
5 377 ₴
4 839,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР VW/SKODA/AUDI/SEAT 12- (1.8/2.0TSI)

КОД ТОВАРУ
PR 1780-0136

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1780-0136
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAGNETI | MST537 | NISSENS | 96494 | NRF | 30291 |
| VALEO | 818347 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17800136 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 620 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Formentor, Touran, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, Q3, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1780-0136 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 839,30 ₴



