Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР AUDI A6 04-11 (2.0TDI/2.0TFSI) 1780-0134
- В наявності
- Код: PR 1780-0134
3 251 ₴
2 925,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР AUDI A6 04-11 (2.0TDI/2.0TFSI)

КОД ТОВАРУ
PR 1780-0134

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1780-0134
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAHLE | CI423000S | NISSENS | 96544 | NRF | 30015 |
| VALEO | 818326 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17800134 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 200 мм |
| Ширина ядра радіатора | 202 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1780-0134 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 925,90 ₴



