Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР FORD FOCUS 14-. C-MAX 15-. KUGA 14- (2.0T/2.0TDCI) 1780-0173
- В наявності
- Код: PR 1780-0173
5 048 ₴
4 543,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР FORD FOCUS 14-. C-MAX 15-. KUGA 14- (2.0T/2.0TDCI)

КОД ТОВАРУ
PR 1780-0173

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1780-0173
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAHLE | CI549000P | NISSENS | 961220 | NRF | 309068 |
| NRF | 309104 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17800173 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 658 мм |
| Ширина ядра радіатора | 160 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1780-0173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 543,20 ₴



