Радіатор охолоджування РАДИАТОР CITROEN BERLINGO 05-11. PEUGEOT PARTNER 05-15 (1.6HDI) (MT) 1740-0089
- В наявності
- Код: PR 1740-0089
2 722 ₴
2 449,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування РАДИАТОР CITROEN BERLINGO 05-11. PEUGEOT PARTNER 05-15 (1.6HDI) (MT)

КОД ТОВАРУ
PR 1740-0089

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1740-0089
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Матеріал водяного бака (радіатор) |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAGNETI | BM1678 | NISSENS | 636006 | NRF | 53112 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17400089 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Ширина ядра радіатора | 538 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 380 мм |
| Код товару | PR 1740-0089 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюміній |
| Ширина решітки | 538 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 449,80 ₴



