Вентилятор салона PEUGEOT 107 (05-) 1.0 I 12V|PEUGEOT 107 (05-) 1.4 HDI|CITROEN C1 (PM, PN) (05-) 1.0 I 87351
- В наявності
- Код: NI 87351
4 712 ₴
4 240,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор салона PEUGEOT 107 (05-) 1.0 I 12V|PEUGEOT 107 (05-) 1.4 HDI|CITROEN C1 (PM, PN) (05-) 1.0 I 12V|CITROEN C1 (PM, PN) (05-) 1.4 HDI|TOYOTA A

КОД ТОВАРУ
NI 87351

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
87351
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Напруга |
|
|
| Потужність |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NRF | 34333 | PROFIT | 18600117 | VALEO | 715221 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 87351 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Вентилятор |
| Споживана потужність | 168 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 141 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | C1, 107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 141 мм |
| Бренд | Nissens |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без вбудованого регулятора |
| Код товару | NI 87351 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Потужність | 168 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 240,80 ₴



