Підшипник кульковий d>30 КПП ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ D<30 КПП 712 1517 10
- В наявності
- Код: LK 712 1517 10
516 ₴
464,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий d>30 КПП ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ D<30 КПП

КОД ТОВАРУ
LK 712 1517 10

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 1517 10
(INA)
| Характеристика |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 012409139A | SEAT | 012409139A | SKODA | 012409139A |
| VW | 012409139A |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712151710 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 31.29 мм |
| Зовнішній діаметр | 38.3 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | INA |
| Код товару | LK 712 1517 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464,40 ₴



