Радіатор масляний FORD KUGA (CBS) (13-) 2.5 I 16V 91115
- В наявності
- Код: NI 91115
3 807 ₴
3 426,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний FORD KUGA (CBS) (13-) 2.5 I 16V

КОД ТОВАРУ
NI 91115

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
91115
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Спосіб охолодження |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DR MOTOR | DRM61009 | FORD | 5165817 | FORD | CV6P7869AE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 91115 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Довжина ядра радіатора | 120 мм |
| Ширина ядра радіатора | 211 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Transit Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Nissens |
| Глибина решітки | 53 мм |
| Довжина решітки | 142 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без корпуса оливного фільтра |
| Код товару | NI 91115 |
| Спосіб охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина решітки | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 426,30 ₴



