Бендикс стартера 235701 CZ 7235-0701
- В наявності
- Код: PR 7235-0701
496 ₴
446,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 235701 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7235-0701

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7235-0701
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|
|
| Якість |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CARGO | 335631 | CARGO | 235701 | MERCEDES-BENZ | 0041515801 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 72350701 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 14,25 мм |
| Довжина | 91,20 мм |
| Зовнішній діаметр | 34,30 мм |
| Код товару | PR 7235-0701 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Якість | OE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 446,40 ₴



