Маятник рульовий MITSUBISHI LANCER MI-PA-18946
- В наявності
- Код: MO MI-PA-18946
1 628 ₴
1 465,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маятник рульовий MITSUBISHI LANCER

КОД ТОВАРУ
MO MI-PA-18946

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MI-PA-18946
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 555 | SI7130 | ASHIKA | 5905506 | MITSUBISHI | MB241500 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | MIPA18946 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MOOG |
| Висота паковання | 8 см |
| Довжина паковання | 25,4 см |
| Код товару | MO MI-PA-18946 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 15,6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 465,20 ₴



