Обмотка генератора 232799 CZ 7232-0799
- В наявності
- Код: PR 7232-0799
1 742 ₴
1 567,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмотка генератора ОБМОТКА ГЕНЕРАТОРА 232799 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7232-0799

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7232-0799
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|
|
| Струм заряджання генератора |
|
|
| Струм заряджання генератора |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032232799 | CARGO | 232799 | PSH | 050000353036 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 72320799 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Висота | 28,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 108,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 144,30 мм |
| Код товару | PR 7232-0799 |
| Напруга | 14 В |
| Струм заряджання генератора | 160 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 567,80 ₴



