Реле втягуюче стартера РЕЛЕ ВТЯГУЮЧЕ СТАРТЕРА MX 39 MAHLE/ISKRA SI 11250187
- В наявності
- Код: MH 11250187
4 788 ₴
4 309,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

КОД ТОВАРУ
MH 11250187

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
11250187
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Номінальний струм |
|
|
| тип приводу |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SS9121LETRIKA | BOSCH | F032333669 | CARGO | 333669 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | 11250187 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MAHLE |
| Вага | 1,2 кг |
| Вага нетто | 1189 г |
| Висота паковання | 12,50 см |
| Довжина паковання | 7,8 см |
| Код товару | MH 11250187 |
| Номінальний струм | 300,0 А |
| Тип приводу | Магнітний привод |
| Ширина паковання | 7,80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 309,20 ₴



