Клапан двигуна EX TOYOTA 1ZZ-FE 27.5X5.5X88.7 R6600/RNT
- В наявності
- Код: FR 6600
317 ₴
285,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клапан двигуна EX TOYOTA 1ZZ-FE 27.5X5.5X88.7

КОД ТОВАРУ
FR 6600

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
R6600/RNT
(FRECCIA)
| Характеристика |
|
|
| O тарілки клапана |
|
|
| O штока клапана |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Кут фаски сідла клапана |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Технологія з'єднання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AE | V80019 | KS | 711035 | TOYOTA | 1371522030 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Freccia |
| Код запчастини | R6600RNT |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O тарілки клапана | 27,5 мм |
| O штока клапана | 5,5 мм |
| Бренд | FRECCIA |
| Довжина | 88,7 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Шток клапана з азотуванням |
| Код товару | FR 6600 |
| Кут фаски сідла клапана | 45 ° |
| Матеріал | Хром-марганець-нікелева сталь |
| Технологія з’єднання | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285,30 ₴



