Підшипник роликовий циліндричний ПОДШИПНИК ИГОЛЬЧАТЫЙ КПП/ ВНУТРЕННИЙO [MM]38ВНЕШНИЙO [MM]43ШИРИНА 712 0702 10
- В наявності
- Код: LK 712 0702 10
407 ₴
366,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий циліндричний ПОДШИПНИК ИГОЛЬЧАТИЙ КПП/ ВНУТРЕННИЙO [MM]38ВНЕШНИЙO [MM]43ШИРИНА [ММ]27,2

КОД ТОВАРУ
LK 712 0702 10

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 0702 10
(INA)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 012311116G | AUDI | 012311116H | VW | 012311116G |
| VW | 012311116H |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712070210 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 43 мм |
| Ширина | 27.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | INA |
| Внутрішній діаметр. | 38,00 мм |
| Код товару | LK 712 0702 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366,30 ₴


![Підшипник роликовий циліндричний ПОДШИПНИК ИГОЛЬЧАТЫЙ КПП/ ВНУТРЕННИЙO [MM]38ВНЕШНИЙO [MM]43ШИРИНА 712 0702 10](https://images.prom.ua/6096944161_w640_h640_pidshipnik-rolikovij-tsilindrichnij.jpg)
![Підшипник роликовий циліндричний ПОДШИПНИК ИГОЛЬЧАТЫЙ КПП/ ВНУТРЕННИЙO [MM]38ВНЕШНИЙO [MM]43ШИРИНА 712 0702 10](https://images.prom.ua/6096944161_pidshipnik-rolikovij-tsilindrichnij.jpg)