Підшипник голчастий 140198 (34X48X15) PL ABE9009
- В наявності
- Код: AS ABE9009
192 ₴
172,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник голчастий ПІДШИПНИК ГОЛЧАСТИЙ 140198 (34X48X15) PL

КОД ТОВАРУ
AS ABE9009

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABE9009
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ABE9009INA | CARGO | 140198 | IKA | 886930 |
| PSH | 055000042810 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABE9009 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 15,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 34,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 48,00 мм |
| Код товару | AS ABE9009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172,80 ₴



