Підшипник голчастий 140115 (11X17,5X16,5) INA DE ABE9070(INA)
- В наявності
- Код: AS ABE9070(INA)
293 ₴
263,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник голчастий ПІДШИПНИК ГОЛЧАСТИЙ 140115 (11X17,5X16,5) INA DE

КОД ТОВАРУ
AS ABE9070(INA)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABE9070(INA)
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CARGO | 140115 | IKA | 886840 | PSH | 055000143036 |
| PSH | 055000143810 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABE9070INA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 16,50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 11,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 17,50 мм |
| Код товару | AS ABE9070(INA) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263,70 ₴



