Радіатор охолоджування РАДИАТОР SSANGYONG REXTON 02-06 (AT) 1740-0611
- В наявності
- Код: PR 1740-0611
5 593 ₴
5 033,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування РАДИАТОР SSANGYONG REXTON 02-06 (AT)

КОД ТОВАРУ
PR 1740-0611

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1740-0611
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| SSANGYONG | 2131008220 | SSANGYONG | 2131008221 | SSANGYONG | 2131008222 |
| SSANGYONG | 2131008223 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17400611 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 652 мм |
| Ширина ядра радіатора | 510 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Глибина решітки | 34 мм |
| Довжина решітки | 652 мм |
| Код товару | PR 1740-0611 |
| Ширина решітки | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 033,70 ₴



