Кришка підшипника металева КРИШКА ПІДШИПНИКА МЕТАЛЕВА 131454 PL

КОД ТОВАРУ
AS SRS0018

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SRS0018
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 2005825077 | CARGO | 131454 | PROFIT | 71310454 |
| PSH | 070000479016 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | SRS0018 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 16,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 77,00 мм |
| Код товару | AS SRS0018 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



