Обмотка стартера 236364 PL SF3007
- В наявності
- Код: AS SF3007
1 182 ₴
1 063,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмотка стартера ОБМОТКА СТАРТЕРА 236364 PL

КОД ТОВАРУ
AS SF3007

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SF3007
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|
|
| Потужність стартера |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032236364 | CARGO | 236364 | VW | 02M911115P |
| VW | 02M911209E |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | SF3007 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 79,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 74,20 мм |
| Код товару | AS SF3007 |
| Напруга | 12 В |
| Потужність стартера | 2,00 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 063,80 ₴



