Щітка стартера ЩІТКА СТАРТЕРА 16908753 PL SB9009
- В наявності
- Код: AS SB9009
320 ₴
288 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка стартера ЩІТКА СТАРТЕРА 16908753 PL

КОД ТОВАРУ
AS SB9009

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SB9009
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Напруга |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SB9009LETRIKA | MAHLE | 16908753 | PSH | 063000413096 |
| WAI | 6895802 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | SB9009 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 15,00 мм |
| Код товару | AS SB9009 |
| Напруга | 12 В |
| Товщина | 6,00 мм |
| Ширина | 21,80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴



