Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ MGX 1277 KIT MAHLE/ISKRA SI 16915221
- В наявності
- Код: MH 16915221
1 647 ₴
1 482,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ MGX 1277 KIT MAHLE/ISKRA SI

КОД ТОВАРУ
MH 16915221

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
16915221
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ARE9075LETRIKA | BOSCH | F032333924 | CARGO | 333924 |
| WAI | IK405 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | 16915221 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MAHLE |
| Вага нетто | 58 г |
| Висота паковання | 7,60 см |
| Довжина паковання | 5,8 см |
| Код товару | MH 16915221 |
| Ширина паковання | 5,80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 482,30 ₴



