Якір стартера ЯКІР СТАРТЕРА 12V 3KW AZJ MSX 751 MAHLE/ISKRA BA 16360402
- В наявності
- Код: MH 16360402
4 421 ₴
3 978,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якір стартера ЯКІР СТАРТЕРА 12V 3KW AZJ MSX 751 MAHLE/ISKRA BA

КОД ТОВАРУ
MH 16360402

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
16360402
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032138212 | CARGO | 138212 | GHIBAUDI | IM326 |
| PSH | 062000125096 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | 16360402 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MAHLE |
| Вага нетто | 3700 г |
| Висота паковання | 39,20 см |
| Довжина паковання | 8,8 см |
| Код товару | MH 16360402 |
| Ширина паковання | 8,80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 978,90 ₴



