Стартер СТАРТЕР 113206 CN 113206
- В наявності
- Код: CG 113206
7 132 ₴
6 418,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР 113206 CN

КОД ТОВАРУ
CG 113206

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
113206
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O фланця |
|
|
| Базове положення малої шестірні |
|
|
| Виконання стартера |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Кількість кріпильних отворів |
|
|
| Кількість нарізних отворів |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напрямок обертання |
|
|
| Потужність стартера |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032113206 | KOMATSU | 6008131420 | PSH | 940502112050 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 113206 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O фланця | 95,00 мм |
| Базове положення малої шестірні | 21,00 мм |
| Бренд | CARGO |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Код товару | CG 113206 |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Кількість нарізних отворів | 0 |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 2,5 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 418,80 ₴



