Підшипник голчастий ИГОЛЬЧАТЫЙ ПОДШИПНИК ПЕРВИЧНОГО ВАЛА 24X32X18 VAG 712 0454 10
- В наявності
- Код: LK 712 0454 10
682 ₴
613,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник голчастий ИГОЛЬЧАТИЙ ПОДШИПНИК ПЕРВИЧНОГО ВАЛА 24X32X18 VAG

КОД ТОВАРУ
LK 712 0454 10

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 0454 10
(INA)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 020311125 | SEAT | 020311125 | SKODA | 020311125 |
| VW | 020311125 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712045410 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | INA |
| Вага | 0,034 кг |
| Внутрішній діаметр. | 24,00 мм |
| Код товару | LK 712 0454 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613,80 ₴



