Свічка запалювання CHAMPION IRIDIUM AUTOMOTIVE PLUG BOXED CCH9055
- В наявності
- Код: CH CCH9055
278 ₴
250,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання CHAMPION IRIDIUM AUTOMOTIVE PLUG BOXED

КОД ТОВАРУ
CH CCH9055

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CCH9055
(CHAMPION)
| Характеристика |
|
|
| Виліт |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Опір від |
|
|
| Опір до |
|
|
| Пусковий момент від |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Техн. інформаційний номер |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Якість/клас |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0242229764 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CCH9055 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, Challenger, Charger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CHAMPION |
| Виліт | 3 мм |
| Висота паковання | 2,286 см |
| Відст. між електрод. | 1,3 мм |
| Довжина нарізі | 26,5 мм |
| Довжина паковання | 8,382 см |
| Код товару | CH CCH9055 |
| Опір від | 3 кОм |
| Опір до | 10 кОм |
| Пусковий момент від | 25 Н·м |
| Пусковий момент до | 30 Н·м |
| Розмір нарізі | M14x1.25 |
| Свічка запалювання | Іридієвий середній електрод |
| Техн. інформаційний номер | REC12WMPB5 |
| Технологія з’єднання | SAE |
| Тип паковання | Коробка |
| Траєкторія іскрового розряду | 5 мм |
| ШЗ | 16 mm |
| Ширина паковання | 2,54 см |
| Якість/клас | Pt GE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250,20 ₴



