Підшипник голчастий BOSCH 2 000 910 013 (15,88X23,88X21,88) INA DE 8.4092.0
- В наявності
- Код: IK 8.4092.0
323 ₴
290,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник голчастий ПІДШИПНИК ГОЛЧАСТИЙ BOSCH 2 000 910 013 (15,88X23,88X21,88) INA DE

КОД ТОВАРУ
IK 8.4092.0

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
8.4092.0
(IKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання підшипника |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ABE9067S | AS | ABE9067INA | CARGO | 140971 |
| PSH | 055000140016 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ika |
| Код запчастини | 840920 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | IKA |
| Вага | 0,024 кг |
| Виконання підшипника | Голчастий підшипник |
| Внутрішній діаметр. | 15,87 мм |
| Довжина | 21,90 мм |
| Зовнішній діаметр | 23,81 мм |
| Код товару | IK 8.4092.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290,70 ₴



