Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ OPEL COMBO 01-. CORSA C 00-09 (+/-AC) 1760-0372
- В наявності
- Код: PR 1760-0372
1 162 ₴
1 045,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ OPEL COMBO 01-. CORSA C 00-09 (+/-AC)

КОД ТОВАРУ
PR 1760-0372

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1760-0372
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAGNETI | BR419 | MAHLE | AH6000S | NISSENS | 72661 |
| NRF | 54208 | VALEO | 812225 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17600372 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 167 мм |
| Ширина ядра радіатора | 164 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1760-0372 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 045,80 ₴



