Паливний насос MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) - 1.6 (CS3A) (09.2003 - 12.2013) FE0545-12B1
- В наявності
- Код: DL FE0545-12B1
1 344 ₴
1 209,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паливний насос MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) - 1.6 (CS3A) (09.2003 - 12.2013)

КОД ТОВАРУ
DL FE0545-12B1

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
FE0545-12B1
(DELPHI)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Тип палива |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986580943 | MITSUBISHI | MR497143 | MITSUBISHI | MR497752 |
| PROFIT | 40010605 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | FE054512B1 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | DELPHI |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 113 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Код товару | DL FE0545-12B1 |
| Тип палива | Бензин |
| Ширина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209,60 ₴



