Шків ременя генератора ШКІВ РЕМЕНЯ 136351 CN 136351
- В наявності
- Код: CG 136351
310 ₴
279 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків ременя генератора ШКІВ РЕМЕНЯ 136351 CN

КОД ТОВАРУ
CG 136351

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
136351
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Глибина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість канавок |
|
|
| Ширина |
|
|
| Шківи |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | AP3007 | BOSCH | F032136351 | FIAT | 98490185 |
| PEUGEOT | 98490185 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 136351 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Глибина | 22,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 54,30 мм |
| Код товару | CG 136351 |
| Кількість канавок | 6 |
| Ширина | 39,40 мм |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴



