Шків ременя генератора 139247 CN 139247
- В наявності
- Код: CG 139247
362 ₴
325,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків ременя генератора ШКІВ РЕМЕНЯ ГЕНЕРАТОРА 139247 CN

КОД ТОВАРУ
CG 139247

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
139247
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Глибина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість канавок |
|
|
| Ширина |
|
|
| Шківи |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032139247 | VW | 028903018A | VW | 037903025C |
| VW | 037903025D |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 139247 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Глибина | 22,10 мм |
| Зовнішній діаметр | 56,00 мм |
| Код товару | CG 139247 |
| Кількість канавок | 6 |
| Ширина | 37,20 мм |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325,80 ₴



