Бендикс стартера 233496 CZ 7233-0496
- В наявності
- Код: PR 7233-0496
1 183 ₴
1 064,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 233496 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7233-0496

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7233-0496
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD3051 | BOSCH | F032233496 | CARGO | 233496 |
| GHIBAUDI | 2167 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 72330496 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 19,00 мм |
| Довжина | 118,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 56,20 мм |
| Код товару | PR 7233-0496 |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 064,70 ₴



