Обмотка генератора 135617 | - CN 135617
- В наявності
- Код: CG 135617
2 551 ₴
2 295,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмотка генератора ОБМОТКА ГЕНЕРАТОРА 135617 | - CN

КОД ТОВАРУ
CG 135617

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
135617
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|
|
| Струм заряджання генератора |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032135617 | VW | 054903015C | VW | 054903015K |
| VW | 078903015F |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 135617 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Висота | 35,20 мм |
| Внутрішній діаметр. | 103,90 мм |
| Зовнішній діаметр | 145,10 мм |
| Код товару | CG 135617 |
| Напруга | 14 В |
| Струм заряджання генератора | 120 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295,90 ₴



