Шків ременя генератора 234377 CN 234377
- В наявності
- Код: CG 234377
325 ₴
292,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків ременя генератора ШКІВ РЕМЕНЯ ГЕНЕРАТОРА 234377 CN

КОД ТОВАРУ
CG 234377

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
234377
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Глибина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість канавок |
|
|
| Ширина |
|
|
| Шківи |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | AP3033S | BOSCH | F032234377 | FIAT | 504033459 |
| IVECO | 504033459 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 234377 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Глибина | 24,20 мм |
| Зовнішній діаметр | 60,00 мм |
| Код товару | CG 234377 |
| Кількість канавок | 6 |
| Ширина | 36,40 мм |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292,50 ₴



