Шків ременя генератора ШКІВ РЕМЕНЯ 231428 CN 231428
- В наявності
- Код: CG 231428
316 ₴
284,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків ременя генератора ШКІВ РЕМЕНЯ 231428 CN

КОД ТОВАРУ
CG 231428

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
231428
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Глибина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість канавок |
|
|
| Ширина |
|
|
| Шківи |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032231428 | PSH | 051000799016 | RENAULT | 7700101274 |
| RENAULT | 7700427932 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 231428 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Глибина | 27,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 54,50 мм |
| Код товару | CG 231428 |
| Кількість канавок | 6 |
| Ширина | 39,50 мм |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284,40 ₴



