Клапан двигуна IN MAZDA 3 1.6 B6ZE 29.2X5.5X97.2 R6477/SNT
- В наявності
- Код: FR 6477
313 ₴
281,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клапан двигуна IN MAZDA 3 1.6 B6ZE 29.2X5.5X97.2

КОД ТОВАРУ
FR 6477

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
R6477/SNT
(FRECCIA)
| Характеристика |
|
|
| O тарілки клапана |
|
|
| O штока клапана |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Кут фаски сідла клапана |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Технологія з'єднання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AE | V98064 | BGA | V164770 | FRECCIA | 7065 |
| MAZDA | ZY0112111A |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freccia |
| Код запчастини | R6477SNT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| O тарілки клапана | 29,2 мм |
| O штока клапана | 5,5 мм |
| Бренд | FRECCIA |
| Довжина | 97,1 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Шток клапана з азотуванням |
| Код товару | FR 6477 |
| Кут фаски сідла клапана | 45 ° |
| Матеріал | Хромкрем'яниста сталь |
| Технологія з’єднання | S |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281,70 ₴



