Кришка генератора 134036 PL ABR4008
- В наявності
- Код: AS ABR4008
308 ₴
277,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА 134036 PL

КОД ТОВАРУ
AS ABR4008

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABR4008
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032134036 | CARGO | 134036 | CARGO | B134036 |
| LAND ROVER | RTC5687 | PSH | 070000832106 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABR4008 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 35,70 мм |
| Внутрішній діаметр. | 40,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 130,50 мм |
| Код товару | AS ABR4008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277,20 ₴



