Підшипник голчастий ПІДШИПНИК ГОЛЧАСТИЙ 140920 (17,46X22,23X9,4) INA US ABE9096(INA)
- В наявності
- Код: AS ABE9096(INA)
188 ₴
169,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник голчастий ПІДШИПНИК ГОЛЧАСТИЙ 140920 (17,46X22,23X9,4) INA US

КОД ТОВАРУ
AS ABE9096(INA)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABE9096(INA)
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CARGO | 140920 | FORD | BA116Z | FORD | SCE116 |
| IKA | 886810 | PSH | 055000167810 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABE9096INA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 9,50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 18,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 22,00 мм |
| Код товару | AS ABE9096(INA) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169,20 ₴



