Підшипник кульковий d>30 ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ 140443 (15X43X13) PL ABE9023
- В наявності
- Код: AS ABE9023
180 ₴
162 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий d>30 ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ 140443 (15X43X13) PL

КОД ТОВАРУ
AS ABE9023

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABE9023
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032140443 | CARGO | 140443 | PSH | 055000112056 |
| TOYOTA | 9009910152 | WAI | 1030214W |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABE9023 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр. | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 43 мм |
| Код товару | AS ABE9023 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴



