
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ IM232 TW VRH200958
- В наявності
- Код: MBT VRH200958
780 ₴
702 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ IM232 TW

КОД ТОВАРУ
MBT VRH200958

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VRH200958
(MOBILETRON)
| Характеристика |
|
|
| Зарядна напруга |
|
|
| Напруга |
|
|
| Робоча напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ARE5041 | BOSCH | F032230502 | CARGO | 230502 |
| PSH | 052001058136 | VALEO | 592017 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobiletron |
| Код запчастини | VRH200958 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MOBILETRON |
| Зарядна пружна | 14,6 В |
| Код товару | MBT VRH200958 |
| Напруга | 12 В |
| Робоча напруга | 14 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴



