Обмотка генератора ОБМОТКА ГЕНЕРАТОРА MGX 527 SI 16350025
- В наявності
- Код: MH 16350025
1 407 ₴
1 266,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмотка генератора ОБМОТКА ГЕНЕРАТОРА MGX 527 SI

КОД ТОВАРУ
MH 16350025

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
16350025
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | AS0002 | BOSCH | F032130101 | BOSCH | 1125045012 |
| CARGO | 130101 | PROFIT | 71300101 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | 16350025 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MAHLE |
| Вага нетто | 973 г |
| Висота паковання | 15,00 см |
| Довжина паковання | 13,8 см |
| Код товару | MH 16350025 |
| Ширина паковання | 7,40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 266,30 ₴



