Щітка стартера BSX216-2174 PL BSX216-217
- В наявності
- Код: AS BSX216-217
180 ₴
162 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка стартера ЩІТКА СТАРТЕРА BSX216-2174 PL

КОД ТОВАРУ
AS BSX216-217

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
BSX216-217
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Напруга |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | BSX216217IKA | CARGO | BSX2162174 | IKA | 010941 |
| PSH | 063000454017 | WAI | BSX216217 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | BSX216217 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 18,00 мм |
| Код товару | AS BSX216-217 |
| Напруга | 24 В |
| Товщина | 5,40 мм |
| Ширина | 28,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴



