Обмотка стартера 138857 PL SF3005
- В наявності
- Код: AS SF3005
627 ₴
564,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмотка стартера ОБМОТКА СТАРТЕРА 138857 PL

КОД ТОВАРУ
AS SF3005

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SF3005
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|
|
| Потужність стартера |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SF3002 | BOSCH | F032138857 | CARGO | 138857 |
| GHIBAUDI | CM523 | ORME | CM523 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | SF3005 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 72,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 68,00 мм |
| Код товару | AS SF3005 |
| Напруга | 12 В |
| Потужність стартера | 1,80 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564,30 ₴



