Свічка запалювання №92288 BMW/MINI OE: 12 12 7 728 657 | 14MM/M10X1 L=26.5 92288 LMAR8AI-8
- Немає в наявності
- Код: NG LMAR8AI8
696 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Свічка запалювання №92288 BMW/MINI OE: 12 12 7 728 657 | 14MM/M10X1 L=26.5

КОД ТОВАРУ
NG LMAR8AI8

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
92288 LMAR8AI-8
(NGK)
| Характеристика |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 12127728657 | BMW | 7728657 | MINI | 12127728657 |
| MINI | 7728657 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NGK |
| Код запчастини | 92288LMAR8AI8 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NGK |
| Довжина нарізі | 26,5 мм |
| Код товару | NG LMAR8AI8 |
| Розмір нарізі | M10 x 1,0 |
| Свічка запалювання | стаціонарне з’єднання SAE |
| Траєкторія іскрового розряду | 2,0 мм |
| ШЗ | 14 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴



