Бендикс стартера 333756 CN 333756
- В наявності
- Код: CG 333756
894 ₴
804,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 333756 CN

КОД ТОВАРУ
CG 333756

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
333756
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD9073 | AS | SD9073LETRIKA | BOSCH | F032333756 |
| MAHLE | 16902835 | MAHLE | 16913295 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 333756 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 14,25 мм |
| Довжина | 82,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 39,30 мм |
| Код товару | CG 333756 |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 804,60 ₴



