Бендикс стартера 332614 CN 332614
- В наявності
- Код: CG 332614
704 ₴
633,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 332614 CN

КОД ТОВАРУ
CG 332614

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
332614
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD3047 | AS | SD3109VALEO | BOSCH | F032332614 |
| GHIBAUDI | 6166 | PROFIT | 73320614 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 332614 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 45,30 мм |
| Зовнішній діаметр | 28,00 мм |
| Код товару | CG 332614 |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 633,60 ₴



